معتبر ترین سایت شرط بندی ایرانی

درمورد بودجه تصمیم بگیرید. درمورد اینکه چه مقدار پول باید خرج کنید در ذهن خود تصور واضحی داشته باشید. قیمت دوچرخه کوهستان از 200 دلار تا 10 هزار دلار به بالا است. اگر در دوچرخه سواری کوهستانی تازه کار هستید ، بودجه خود را کمتر کنید تا زمانی که تخصص کسب کنید تا دقیقاً بدانید که چه می خواهید. با کمتر از 1000 دلار می توانید دوچرخه کوهستان مناسبی تهیه کنید. [8]
اگر هنگام خرید دوچرخه خود مقدار کمتری هزینه کنید ، هزینه نگهداری شما را افزایش می دهد. بنابراین ، همیشه خرید یک دوچرخه با کیفیت بهتر از یک دوچرخه ارزان است.
فراموش نکنید که بالای یک دوچرخه ، ممکن است اقلام دیگری مانند کلاه ایمنی ، دستکش و قطعات یدکی را نیز بخواهید.
فاکتور با شارژ نگهداری حدود 100 دلار در سال است تا بتوانید تنظیم کنید.
تصویری با عنوان خرید دوچرخه کوهستان مرحله 9
2
دوچرخه ای پیدا کنید که مطابق با معیارهای شما باشد. در اینترنت یا کاتالوگ ها تحقیق کنید تا دوچرخه ای را پیدا کنید که مطابق با نیازهای شما باشد. انجمن های آنلاین دوچرخه سواری همچنین حاوی اطلاعات ارزشمند زیادی هستند (pinkbike.com/forum یا forums.mtbr.com را امتحان کنید). برای انتخاب 4-5 موتور ، دوچرخه را محدود کنید و آنها را در گوگل بخوانید تا نظرات را بخوانید.
برای جستجوی آنلاین ، می توانید در Amazon ، REI یا Craigslist شهر خود برای دوچرخه های دست دوم جستجو کنید.
آمازون اکنون به قطب خرید وسایل آنلاین تبدیل شده است. طیف گسترده ای از مدل ها از مارک های مختلف وجود دارد که آن هم با نرخ مقرون به صرفه.
قبل از خرید یک محصول بصورت آنلاین مطمئن شوید که بررسی ها را انجام داده اید. همه بررسی ها را بخوانید. اگر بیشتر نظرات به نظر یکسان یا روزهای مرور مشابه هستند ، احتمال جعلی بودن بررسی وجود دارد.
شما همچنین می توانید به فروشگاه دوچرخه محلی خود بروید تا ببینید چه چیزی دارند.
تصویری با عنوان خرید دوچرخه کوهستان مرحله 10
3
نمایندگی فروش دوچرخه مورد نظر خود را پیدا کنید. وقتی دوچرخه ای انتخاب کردید ، به نمایندگی هایی که آن را ذخیره می کنند نگاه کنید. سعی کنید یک فروشگاه دوچرخه یا فروشگاه لوازم ورزشی در منطقه خود پیدا کنید که دوچرخه شما را بفروشد. شما می خواهید بهترین قیمت را پیدا کنید ، در حالی که همچنین می خواهید ببینید که آیا این نمایندگی خدمات و قطعات یدکی را برای شما فراهم می کند.

غواصی زیر آب غواصی کوبا

چگونه می توان به قطب شمال رسید

خرید دوچرخه کوهستان

دوچرخه ,، ,پیدا ,یک ,کوهستان ,آنلاین ,دوچرخه کوهستان ,پیدا کنید ,خرید دوچرخه ,کنید تا ,می خواهید ,خرید دوچرخه کوهستان ,دوچرخه کوهستان مرحله

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
خرید میناکاری اصفهان | میناکاری روی مس با قیمت ارزان دانلود رایگان جزوه و خلاصه کتاب کریپتولن دکوراسیون آبی سحا فایل وام فوری ۵۰ میلیون وام فوری ۱۰۰ میلیونی تا۳۰۰م بدون سند بدون سپرده پرداخت سرمایه زیر گنبد کبود دنیای وب فایل کده ایمنی، بهداشت و محیط زیست در تصفیه خانه آب