معتبر ترین سایت شرط بندی ایرانی

 شما سلامتی بیشتری خواهید داشت و بدن شما به یک ماشین روغن کاری شده تبدیل می شود! مطمئن شوید که بعد از هر جلسه تمرین آب را قورت دهید. پارکور می تواند بر روی بدن شما بسیار سخت باشد و بدن شما برای حفظ فرم عالی به آب رسانی احتیاج دارد.
تصویری با عنوان Recover from a Strained or Pulled Muscle مرحله 10
6
یک جفت کفش مناسب تهیه کنید (مگر اینکه بخواهید مسیر پا را طی کنید). موفقیت شخصی شما در پارکور می تواند به میزان کفش شما بستگی داشته باشد. تهیه آنهایی را که با چسب (برای کوهنوردی) در نظر بگیرید ؛ آنها باید به اندازه کافی محکم باشند تا حرکاتی را که انجام می دهید تحمل کنند ، اما همچنین انعطاف پذیر باشند تا بتوانند پاهای شما را به درستی خم کنند. آنها همچنین باید به اندازه کافی سبک باشند تا شما را سنگین نکنند.
کفش های کتانی مخصوص پارکور در بازار شروع به نمایش می کنند. آنها با گرفتن ، پشتیبانی و ثبات مورد نیاز برای ضربه های سخت و همچنین کشش برای انواع سطوح در حال اجرا طراحی شده اند. K-Swiss ، inov-8 و Vibrبا رول شانه یکی باشید. زمانهایی که بیشترین نیاز به رول دارید ، تعجب و تعادل نیست. تسلط بر رول شانه می تواند شما را از شرایط بسیار چسبنده خارج کند. [5]
سر و دستان خود را به داخل فرو برده ، بدن خود را شل کنید ، بازوها و یک شانه خود را به صورت حلقه حلقه ای در اطراف سر خود قوس دهید و لب به لب خود را روی سر خود بچرخانید. فکر کنید که از شانه شما به صورت مورب به سمت باسن شما می رود.
اگر کمی مردد هستید ، با یک زانو روی زمین شروع کنید. بازوی خود را در داخل پای خود قرار دهید ، پا را که روی زمین است نگه دارید. این به شما کمک می کند هنگام انجام رول فرم خود را حفظ کنید. در حالی که پای خود را نگه داشته اید ، خود را به جلو بکشید.
وقتی پایه اولیه رول را بدست آوردید ، از جهش های کم شروع کنید و به تدریج بالاتر بروید.
تصویری با عنوان Do Tic Tac 270 Wall Climbing in Parkour مرحله 2
5
دیوارها را بزنید شما آن را در فیلم ها دیده اید و اکنون آماده اید که خودتان این کار را انجام دهید. با دیوارهایی شروع کنید که به سختی از دسترس خارج شده اند. هنوز به سبک ساختمان های آپارتمانی ناحیه B13 نروید. [6]
با یک دویدن خوب به سمت دیوار بروید ، با پا لگد بزنید و تا جایی که می توانید بالا بروید و لبه دیوار را بگیرید. در بالا ضربه بزنید تا خود را بالا بکشید.
با بهتر شدن ، از دو کرنر برای دو ضربه شروع استفاده کنید و به شما قد بیشتری می دهد.
تصویری با عنوان مهارت های متعادل سازی پارکور خود را بهبود ببخشید مرحله 8

غواصی زیر آب غواصی کوبا

چگونه می توان به قطب شمال رسید

خرید دوچرخه کوهستان

، ,دهید ,رول ,های ,پارکور ,یک ,خود را ,را به ,بدن شما ,را که ,باشند تا

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
گذشته ی من خدمات پرینت سه بعدی و مهندسی معکوس و اسکن سه بعدی اوج هنر کوماتسوکار الهی نامه میرزا علی کارگر ساروی کرد صدا ♛ دانلود آهنگ های کردی جدید Mp3 فروشگاه اینترنتی هارلی تاپ فایل ناجی فایل بهترین آفرهای آژانس های مسافرتی تهران